Категорії Інформація
Каси Додати подію
Выберите зал
За Вашим запитом нічого не знайдено

Квитки на дитячі вистави Харкова

Дитяча афіша Харкова (2024)

Дитина повинна розвиватися у всіх напрямках, в тому числі і естетичному, тому першочерговим завданням батьків стає підбір правильних розваг для своїх чад. Але куди можна повести зовсім малого малюка? Звичайно ж, в кращий ляльковий театр Харкова!

Це місце просто створене для нього. Дитячі спектаклі, що даються тут, відкриють юним глядачам двері в світ казки. Ви тільки уявіть дитячий захват, коли на сцені з'являться живі ляльки, які будуть рухатися, говорити, сміятися.

Вистави нетривалі і в середньому тривають близько 30 хвилин, та й поставлені в особливому стилі, що дозволяє задіяти в тому, що відбувається аудиторію залу. Діти на них не втомлюються і не нудьгують.

 

Куди сходити з дитиною?

Ляльковий театр Харкова - не єдине місце, куди можна піти з дітьми. Їх можна повести на:

  • Мультфільми;
  • Дитяче кіно;
  • дитячі свята;
  • Численні розважальні заходи.

Відмінні вистави для дітей ставить ТЮГ Харкова. Це дійсно театр для всіх! Крім казкових історій на його сцені йдуть і більш серйозні постановки, що знайомлять школярів з справжньою літературною класикою. Веселі і легкі вистави за творами Н. Носова і Г. Остера перемежовуються з змушують замислитися над сенсом життя театралізованими п'єсами Лесі Українки та М. Гоголя.

Дитяча афіша Харкова на Контрамарці не тільки представляє репертуар провідних театрів, кінотеатрів та інших розважальних центрів, вона інформує про час початку сеансів і спектаклів, наявності на них квитків, дає можливість забронювати місця. Останнє - дуже корисне починання, особливо в тому випадку, якщо планується колективний похід в театр.

 

Чому варто ходити в театр

Розваги для дітей повинні бути пізнавальними. Театр, в цьому плані, відмінно розвиваюче середовище. Це своєрідна методика виховання, що допомагає усвідомити елементарні соціальні поняття, такі як добро і зло, наприклад. Тут вчать відрізняти погані вчинки від хороших, намагаються розбудити в дітях милосердя, терпимість, пояснюють зі сцени, що таке вірність і мужність.

Відвідуючи театральні вистави, які пропонує дитяча афіша Харкова на Kontramarka.ua, найпростіше залучати дітей до великого мистецтва, давати їм базові поняття про його жанри. Перед спектаклем з дітьми в дохідливій формі говорять про живопис і архітектуру, розповідають їм історію появи костюмів, показують виставки малюнків і виробів, завжди наявних у фойє. Але найголовніше - в театрі їм дарують свято, дають можливість виплеснути емоції і весело провести час, так що замовляйте квитки і починайте пізнавати його такий незвичайний світ.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код