Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Моргенштерн	16+ (Харьков)
04 червня 2021

Моргенштерн 16+ (Харьков)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 600 - 2490 грн

Харківський Палац спорту
м. Харків, пр-т Петра Григоренка, 2

Про подію

Увага! Глядачі, які не досягли 16 років, на концерт не допускаються.

Morgenshtern в Харкові!

4 червня 2021 року у Палаці Спорту відбудеться  концерт Morgenshtern в Харкові, в рамках туру артиста по Україні. Можливо, можна не слухати пісні Моргенштерна. Але нема такої людини у всьому рунеті, яка б цікавилася трендами і не знала  цього артиста. Адже Алішер Валєєв у свої 22 роки вже став тим, хто сам робить тренд. І не тільки у YouTube и Instagram. У 2020 році музичною ареною репера став весь світ. Він здобув популярність у США і навіть записав спільний трек з американським репером Lil Pump. Автором  Gucci Gang , який дістався третьої сходинки Billboard Hot 100 - офіційного хіт параду США.

Сольний концерт в рамках туру

А починав Моргенштерн як рокер і ініціатор проекту “ИзиРеп”. В своїх тодішніх відеоблогах він критикував реп і переконував підписників,  що репером може стати будь-хто. Аж поки не став ним сам і не почав розривати перші щаблі чартів. Здається, що  все дуже просто? Аж ніяк ні. Співак вперто рухався до своєї слави і дуже вірив у свою зірку. Заради музики довелося навіть кинути навчання у педагогічному.  І ось тепер Моргенштерн їде з концертом в Харків. А де ті, хто в ньому сумнівався?

Він обов'язково виконає всі свої найкращі хіти і влаштує свій фірмовий хайп. Адже саме за цю сміливість ми його так любимо. Не пропустіть виступ Morgenshtern! Ця подія точно увійде в музичну історію міста! Щоб потрапити на концерт Моргенштерна в Харкові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 400-1700 грн. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти з друзями в Харкові? На концерт Morgenshtern!

  1. Послухати улюблені хіти у живому виконанні
  2. Побачити на власні очі легенду рунету
  3. Відірватися на концерті року

Моргенштерн пісні:

  • «El Problema»
  • «Cadillac»
  • «WATAFUK?!»
  • «Новый Мерин»
  • «Lolipop»
  • «Young Hafner»
  • «Делай деньги»
Попереднє замовлення