Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Харків
За Вашим запитом нічого не знайдено

Квитки в філармонію Харкова

Афіша філармонії Харкова

Світ музики ... Про його розмаїття ми всі чули з дитинства. Філармонія Харкова пропонує познайомитися з ним ближче. У вас буде унікальний шанс оцінити ніжність звучання скрипки і міць гри органу, колоритність звуків виливається бандурою і пишність співу гобоя. Тут немає ризику натрапити на фонограму. Концертний зал філармонії - це місце виключно для живого спілкування виконавця і глядачів.

Репертуар складений таким чином, щоб допомогти зрозуміти це чудове мистецтво зсередини, дати можливість відчути всю його багатогранність і розвіяти міф про те, що програма музичних вечорів тут надто мінорних.

 

Що звучить зі сцени

Афіша харківської філармонії, яка відображена на нашому сайті Kontramarka.ua, дає анонси:

  • Про концерти всіляких музичних колективів;
  • Про виступи кращих вокалістів;
  • Про музичні капусники і не тільки.

Так-так, останнє не є нонсенсом для настільки солідної установи. Тут вам зуміють довести, що музика - чудова в усіх своїх втіленнях. Поряд з симфонічною, класичною та камерною музикою тут досить часто звучить джаз, асорті з мелодій театру і кіно, аріозо і грайливі уривки з оперет. Серйозні твори також можуть подаватися в дуже осучасненому вигляді. Як вам симфонія доповнена роком? А урочиста фуга з ліричними відступами? Це реально варто послухати!

 

Трохи історії

Філармонія Харкова відноситься до найстаріших концертних організацій, тому має багату історичну та культурну спадщину. Тут функціонує органний зал з унікальною акустикою. У складі творчого колективу:

  • симфонічний оркестр,
  • академічний хор,
  • знамениті солісти.

На її сцену не раз виходили артисти зі світовим ім'ям, причому не тільки з ближнього, а й з далекого зарубіжжя. Про це вам в подробицях розповість стіна в фойє. Не менш престижні для знаменитостей виступи на сцені філармонії Харкова і сьогодні. Розклад їх гастролей можна подивитися на нашому сайті.

 

Де купити квитки

Замовити квиток на цікавий захід можна, набравши в пошуковому рядку браузера: «харківська філармонія афіша», або безпосередньо відправившись в філармонійні каси Харкова. Перший варіант більш практичний, так як дозволяє не просто заздалегідь забронювати місця на концерт, а й, проаналізувавши схему залу, вибрати найбільш вдалі з них. Ласкаво просимо в світ музичних мрій!

Попереднє замовлення