Категорії Інформація
Каси Додати подію
За Вашим запитом нічого не знайдено

Квитки в цирк Харкова

Афіша цирку Харкова

Подобаються феєрії, легка атмосфера і веселощі - вирушайте на нову виставу до харківського цирку! Такого свята на його арені ще не було! Ви не підете без своєї порції найрізноманітніших емоцій. Дивіться циркове шоу, вдихайте запах дитинства і смійтеся від душі, адже ви прийшли сюди саме за цим, чи не так?

Все ще думаєте йти на циркову виставу? Природньо - так! Швидше дивіться розклад на Kontramarka.ua і вибирайте зручний час початку свята для душі. Ви будете приємно здивовані! В останні роки мистецтво активно розвивалося. Тут також впроваджувалися нові технології, так що традиційні дресировані собачки відійшли на другий план, поступившись місцем артистам з незвичайними здібностями, що спритно демонструють їх в ореолі, не менше вражаючих, спецефектів.

 

Що пропонує циркова афіша Харкова?

Програма, як завжди, різноманітна. Ви можете подивитись:

  • Цирк на воді;
  • лазерне шоу;
  • Шоу на льоду.

На чому б ви не зупинилися, ви в будь-якому випадку виграли, тому що такого заряду позитиву і гарного настрою не в силах подарувати жоден, навіть самий знаменитий театр.

 

Чому потрібно піти саме в харківський цирк?

Купуйте квитки в цирк Харкова і насолоджуйтеся номерами безпрецедентної якості, підготовленими для вас найкращими артистами країни. Ах, як же прекрасні повітряні акробати, пурхають з легкістю метелика під самим куполом. А чого варті спритно управляються з купою літаючих булав, кульок та інших предметів, часом підкинутих занадто активними глядачами предметами, жонглери! Не менш чудові в своїх постановках відважні дресирувальники хижаків і джигітів наїзники. У програмі обов'язково будуть таємничі фокусники, силачі, акробати.

Про роботу клоунів взагалі можна говорити нескінченно. Хоч ними «заповнюють перерви», проте їх репризи самі запам'ятовуються. Це не дурне кривляння або побиті жарти, це номера неймовірної глибини, крізь сміх, в яких, виступають сльози. Може бути, тому трошки наївні, неймовірно чарівні, милі й зворушливі клоуни - завжди улюбленці публіки?

Харківський цирк гостинний, про що свідчать відгуки городян. На його арені нерідко виступають зарубіжні колективи. Квитки на їх шоу також можна замовити онлайн на Контрамарці. Що ще радує в ідеї відправитися на виставу, так це ціна питання. Ваш бюджет не сильно постраждає, якщо ви зберетеся піти на нього всією сім'єю. Цирк працює для вас, і ця фраза не порожня за всіма параметрами!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код