Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Харків
Кінотеатри
ЖАНРИ
По даним критеріям фільмів не знайдено

Квитки в кінотеатри Харкова

Афіша кінотеатрів Харкова

Кіно можна любити або ... не любити (?), Але заперечувати той факт, що воно впевнено влаштувалося в нашому житті - безглуздо. Сьогодні кіноіндустрія радує своїх шанувальників не тільки чудовою грою акторів, а й новими технологічними досягненнями, що дозволяють переглядати кінострічки в зовсім незвичному ракурсі. Вони невпинно випускають в прокат нові і нові фільми найрізноманітнішої спрямованості, про що яскраво свідчить афіша кінотеатрів Харкова.

 

Куди піти

Кіноафіша Харкова запрошує вас не тільки в звичайні кінотеатри, але і в:

  • Imax;
  • Мультиплекс;
  • 4D зали.

Ціна квитків сюди, природньо, трохи вище, але це цілком компенсується якістю перегляду. Повний розклад сеансів кіно, що демонструються в їх залах, розміщує тільки афіша кінотеатрів Харкова.

 

Аймакс

Перший аймакс Харків побачив кілька років тому, і з тих пір, йому не бракує глядачів. Особливо до душі припали захоплюючі візуальні ефекти представникам молодого покоління. Привабливою виявилася і вартість на сеанси, так що успіх нововведенню був гарантований з усіх боків. Ви також можете насолодитися переглядом кіно в незвичайній якості. Замовлення квитків на фільми в imax-якості приймає кіноафіша Харкова на Kontramarka.ua.

 

Мультиплекс

Його ще можна назвати універсальним кінотеатром. Тут кілька залів з персональними назвами або просто нумерацією, в яких одномоментно йде показ різних фільмів в різній якості. Будьте уважні, афіша кінотеатрів Контрамарка завжди акцентує увагу на тому, де саме буде проходити демонстрація кінострічки, що цікавить вас. Крім кіносеансів мультиплекс пропонує ще ряд оригінальних розваг, так що сюди варто приходити задовго до початку фільму. Тут дійсно можна чудово відпочити!

 

4D кінотеатри

Що це таке? Справжній подарунок для тих глядачів, які люблять драйв. Крім зорових ілюзій, вас чекають цілком реальні фізичні відчуття у вигляді подувів вітру, запаху гару, вібруючих і рухомих крісел, так що недоліку в емоціях не буде.

На прем'єри в 4D завжди черги. Затесатися в число щасливчиків допоможе раннє бронювання квитків в кінотеатр. Послугу такого роду надає наша кіноафіша. Подивіться схему залу, підберіть собі найбільш комфортні місця і залиште на них заявку з передоплатою.

Кіноафіша Харкова постійно оновлює репертуар фільмів для прокату, тому кіноманам є сенс підписатися на розсилку анонсів. Це не дасть пропустити гучну прем'єру.

Попереднє замовлення