Рус Укр Eng
Категорії Інформація
21 квітня 2021

Слава Комісаренко

Ціна: 850 грн

Палац студентів НТУ «ХПІ»
м. Харків, вул. Пушкінська, 79/1
Купити квиток

Замовити квитки на "Слава Комісаренко"

21 квіт., середа

Про подію

Увага! Подія перенесена, всі куплені квитки є дійсними на нову дату.

Слава Комісаренко в Харкові!

21 квітня 2021 року в НТУ «ХПІ» в Харкові виступить відомий білоруський Stand Up-комік Слава Комісаренко з абсолютно новою програмою. А компанію йому складуть старі добрі знайомі. Відомий по «Ліга Сміху» Андрій Колмачевській, який грав в команді-чемпіона «Два капітани +1955» і вічно молодий і постійно перспективний комік Коля Зирянов. Ця трійця давно вже зарекомендувала себе під час виступів на одній сцені, як зразок розумного, але зрозумілого інтелігентного гумору. Недарма Слава Комісаренко вперше виступив в Україні тільки в 2018 році, і відразу здобув популярність і почав збирати цілі зали.

Stand Up-концерт з абсолютно новою програмою

У чому ж секрет? Завдяки своїй природній спостережливості Слава Комісаренко здатний бачити смішне в простих речах і розповідати про це іншим. І виявляється, що у абсолютно різних людей можуть бути подібні ситуації з дівчиною, з батьками, друзями або домашніми улюбленцями. А впізнавати себе в інших буває не тільки смішно, але і корисно. Адже тоді розумієш, що твоє життя не так вже й важка. Давайте посміємося в цей вечір разом!

Щоб потрапити на Stand Up-концерт Слави Комісаренко в Харкові, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 350 до 850 гривень. Для глядачів від 18 років. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Попереднє замовлення