Категорії Інформація
Каси Додати подію
СКАЙ у супроводі симфонічного оркестру
04 квітня 2023

СКАЙ у супроводі симфонічного оркестру

Ціна: 795 грн

ХНАТОБ
м. Харків, вул. Сумська, 25
Продано
795 грн
Продано
Продано

Замовити квитки на "СКАЙ у супроводі симфонічного оркестру"

04 квіт., вівторок
17:00
795 грн
Продано

Про подію

Легендарний рок-гурт «СКАЙ» у супроводі симфонічного оркестру в Харкові

Сьогодні кожен українець повинен бути ефективним – так вважає соліст гурту «СКАЙ» Олег Собчук. Саме тому він сьогодні займається активно не тільки музичною справою, а й волонтерською діяльністю разом зі своєю творчою командою.

Кожен концерт гурту має благодійну мету. Ось у Харкові 4 березня «СКАЙ» заспіває у супроводі симфонічного оркестру, щоб підтримати морально українців та фінансово армію ЗСУ. Кожен придбаний квиток – це допомога українським воїнам. Тому у вас є принаймні дві причини сходити на цей концерт.

Де проходитиме подія? У театрі опери та балету ім. М. В. Лисенко.

Які ще музичні події очікуються у Харкові? Дивіться розклад всіх концертів на афіші сайту.  

Про програму концерту

Артисти «СКАЙ» говорять, що це буде не просто концерт, а справжнє шоу, де кожен рядок знайомих вам пісень буде звучати інакше. Це відбуватиметься завдяки новому підходу до розвитку музики, де класика та рок поєднуються та утворюють неперевершені композиції.

Треба зазначити, що український рок-гурт та симфонічний оркестр вже не вперше виступають у театрах України з подібним концертом. Але цього разу колективи обіцяють дещо особливе. Тож приходьте, щоб послухати новий формат виконання пісень гурту «СКАЙ» і заспівати разом із ними!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код