Рус Укр Eng
Категорії Інформація
ТКЦ
Усього вистав 4
Французький поцілунок
18 листопада, 19:00
Київський театр «Тисячоліття» представляє виставу за п’єсою Р....
150-400 грн
Купити квиток
Аладдін і чарівна лампа (казковий шоу-мюзикл)
23 листопада
Аладдін і чарівна лампа в Харкові!
23 листопада 2019 року...
150-300 грн
Купити квиток
Не дайте мне повеситься
01 грудня, 19:00
Головна подія Зими!
Вперше в Харкові! Прем’єра! Гастролі театральної...
120-350 грн
Купити квиток
Снігова королева. Сила гарячого серця (казка-мюзикл)
15 грудня
Снігова Королева в Харкові!
15 грудня 2019 року у Театрально-концертному...
150-300 грн
Купити квиток
Про центр

«ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР»  (далі – Центр) - спеціалізований заклад культури, створений рішенням Харківської обласної ради 05 березня 2013 року №660-VI з метою розвитку театральної та музичної культури Харківської області, збереження та належного використання її культурного надбання.

Театрально-концертний центр є місцем, де кожен має доступ до культурних цінностей: театральних вистав, фольклорних фестивалів, конкурсів, оглядів та інших заходів мистецького характеру. Ми втілюємо їх власними силами та за участі запрошених виконавців і колективів.

Організація театрально-концертної діяльності та надання методичних рекомендацій є першочерговим завданням, задля вирішення якого Центр співпрацює з суб’єктами культурної діяльності незалежно від їхнього відомчого підпорядкування чи форми власності.

Ми прагнемо розвитку видовищних видів мистецтва задля формування та задоволення культурних потреб харків’ян і гостей міста.

Популяризація кращих зразків класичної та сучасної музики, творів образотворчого мистецтва, кінофільмів, відеофільмів; підготовка театральних постановок, театрально-концертних програм; збереження народних традицій і звичаїв, забезпечення розвитку творчого потенціалу та культурного простору області; участь у розширенні культурних зв’язків із зарубіжними країнами; підвищення культурної обізнаності мешканців міста та області – такими є наші пріоритети.

Задля забезпечення доступності мистецтва громаді, ми сприяємо активізації діяльності місцевих осередків національних творчих спілок України та громадських організацій, реалізуємо творчі проекти спільно із обласними закладами культури та мистецтв Харківської області.

Ми щиро сподіваємося, що наша діяльність є корисною для процесу прискорення інтеграції України у світовий культурний простір та сприяє формуванню позитивного іміджу держави у світі.

Контакти

м.Харків, вул. Сумська 25, ТКЦ.

Контактні телефони - 700-03-06, 700-03-11

Електронна адреса – OOMTKC@I.UA

Сайт - http://tkc.kh.ua/

ТКЦ: розклад і події у Харкові

Попереднє замовлення