Рус Укр Eng
Категорії Інформація
01 березня 2022

Руслан Бєлий "Свій голос" (Харків)

Ціна: 400-2250 грн

ККЗ «Україна»
м. Харків, вул. Сумська, 35
Купити квиток
400-2250 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Руслан Бєлий "Свій голос" (Харків)"

01 бер., вівторок

Про подію

Руслан Бєлий в Харкові!

1 березня 2022 року на майданчику ККЗ «Україна» вас чекає неймовірний виступ стендап-коміка, відомого шоумена і телеведучого Руслана Бєлого зі своїм свіжим концертом «Свій голос» в Харкові. Руслан діючий учасник комедійних проектів, провідний власного шоу і давній резидент популярного Comedy Club. У його гуморі є місце щирим міркуванням, іронічним спостереженням і критичному сприйняттю себе і навколишньої дійсності. Артист не прагне до швидкої нечуваної популярності. Його підхід - формувати коло готових до зрілого гумору глядачів, що цінують здоровий глузд .

Нова стендап-програма "Свій голос"

Нова шоу-програма Руслана Бєлого "Свій голос" авторська, але вона несе в собі посил для кожного з глядачів. Знайти свій шлях, слідувати своєму серцю і не забувати про мрії. Так, в монологах стендап-коміка буде багато власних думок про традиції і стереотипи, не всі з яких корисні. Поговоримо на вічну тему конфлікту поколінь батьків і дітей, кинемо погляд на нерівність статей в сучасному суспільстві, на шаблонні чоловічі і жіночі ролі. І звичайно, артист не стане обходити одне  з найчастіших питань аудиторії - яким він сам бачить майбутній шлюб, яку партнерку він настільки довго собі шукає.

Щоб потрапити на концерт Руслана Бєлого "Свій голос" в Харкові, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Ще більше відмінних стендап-концертів в афіші Харкова дивіться на сторінках нашого порталу.

Куди сходити посміятися і поговорити про мінливість життя в Харкові? На стендап-шоу знаменитого коміка Руслана Бєлого!

  1. Здоровий глузд і самоіронія
  2. Зрілі жарти про життя і сім'ю
  3. Мотивація слідувати за мрією
Попереднє замовлення