Категорії Інформація
Каси Додати подію
Михаил Лабковский

Михаил Лабковский

Ціна: 750 - 2500 грн

Замовити квитки на "Михаил Лабковский"

750 - 2500 грн

Про подію

Михайло Лабковський в Харкові!

15 квітня 2022 року у Палаці студентів відбудеться публічна консультація Михайла Лабковського в Харкові на тему “Хочу і буду. Як зрозуміти свої бажання і втілити їх в життя”. Часто люди запитують Михайла, як їм чинити у невротичних стосунках з іншими. Але головне завдання психолога зробити так, щоб такі стосунки взагалі більше нікого не цікавили! Щоб псувати один одному нерви було просто нудно. Щоб надихали лише щасливі та спокійні історії. Однак якщо ви звикли до нестабільних американських атракціонів, у нормальних стосунках вам буде не вистачати гостроти. Тому спочатку треба навчити себе не реагувати на нездорові прояви почуттів. Щойно новий партнер починає поводитись неадекватно, треба виходити з ситуації назавжди. Спочатку буде важко. Потім - трошки легше. І зрештою вас перестануть цікавити постійні конфлікти, довгі виснажливі розмови і скандали.

Публічна консультація “Хочу і буду”

У людей зі здоровою психікою все просто, легко та прозоро. Навіть коли бувають конфлікти. І тільки з такими людьми можна створити сім’ю, яка не перетвориться на важку роботу 24/7.

Коли ви навчитесь кохати без болю і отримувати задоволення від гарного ставлення партнера, ваше життя зможе кардинально змінитись на краще! Ви почнете розуміти свої власні бажання та цілеспрямовано втілювати їх у життя.

Публічне консультування передбачає активні відповіді Михайла Лабковського на питання залу. Тому записки краще підготувати заздалегідь.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на лекцію Михайла Лабковського в Харкові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше виступів в афіші Харкова шукайте на нашому сайті.

Як зрозуміти себе в Харкові? Піти на лекцію Михайла Лабковського!

  1. Конкретні відповіді на конкретні запитання
  2. Ефективні інструменти для розуміння власних бажань
  3. Спроба позбутися потягу до невротичних стосунків

На публічній консультації говоритимемо:

  • Про джерела відсутності ВІДНОСИН
  • Про джерела відсутності бажань
  • Як виявити в собі справжні бажання (і сміливість їм слідувати)
  • Як завести стосунки з тим, з ким хочеться
  • Як мати те, чого вам хочеться
  • Якраз і назавжди зрозуміти свої справжні бажання та навчитися до них прислухатися
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код