Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Харків
13 березня 2020

MÉLOVIN

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 400-850 грн

Victory Concert Hall
м. Харків, вул. Карпатська, 95

Про подію

У зв’язку з оголошеним карантином в Україні, MÉLOVIN ØCTØPUS TOUR перенесено на інші дати. Звертаємо вашу увагу на те, що квитки на концерти залишаються дійсними. Слідкуйте за оновленням на нашому сайті та на офіційному сайті артиста, щоб не пропустити нові дати концертів!

MÉLOVIN в Харкові!

13 березня 2020 року у Victory Concert Hall в Харкові відбудеться концерт артиста MÉLOVIN, який везе у місто свою нову платівку ØCTØPUS. Виступи MÉLOVIN вже відгриміли у Празі, Києві, Львові та в інших містах України. І ось тепер на часі Харків. Це буде дуже емоційна та жива історія. MÉLOVIN представить слухачеві 8 історій, які порівнює з вісьмома щупальцями восьминога — саме на його честь і названа нова платівка («ØCTØPUS»). За словами артиста, кожна пісня показуватиме абсолютно різні емоції, стани і почуття людей.

Концерт презентація альбому ØCTØPUS

Творчість MÉLOVIN давно оцінили і шанувальники, і критики. Недарма він був відібраний, аби представляти Україну на «Євробачення-2018» та став переможцем премії M1 Music Awards в номінації «Прорив року».

Отже, щоб потрапити на концерт MÉLOVIN в Харкові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 400 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

MÉLOVIN — пісні з альбому ØCTØPUS:

  • Ти
  • Under the Ladder
  • З тобою, зі мною и годі
  • That’s your role
  • Expectations
Попереднє замовлення