Рус Укр Eng
Категорії Інформація
23 лютого 2020

Цирк на воді Waterland

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»
Ціна: 500 грн

Харківський державний цирк
пл. Ірини Бугримової, 1, Харків

Про подію

ШОУ "WATERLAND" в Харкові!

З 25 січня по 23 лютого  2020 року у Харківському державному цирку відбудуться гастролі цирку на воді "WATERLAND"! На вас чекає неймовірне шоу з використанням сцени-трансформера, що перетворює воду на тисячі різнокольорових фонтанів, 170-тонного  басейну  та струменів  води висотою 24 метри! Додайте сюди небачені трюки, LED-екрани, сучасні світлові та звукові ефекти і ви отримаєте шоу, яке не залишить байдужими усіх дітей і дорослих!

Феєричний цирк на воді

З цирком на воді "WATERLAND" ви повірите у дивовижних русалок, які літають під куполом арени. А зірки, які відбиваються у воді, захочуть вам розказати романтичну історію, яка відбулася просто у повітрі - між небом і землею. А перед нашим лазерним шоу та аква-балетом не зможе встояти навіть найвибагливіша уява! Ну і який цирк без живих улюбленців! На вас чекають трюки ведмедя та дресированого морського котика! Такого ви ще не бачили!

Щоб потрапити на шоу цирку на воді "WATERLAND" в Харкові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 80 до 350 гривень. Ще більше дитячих вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти з дітьми в Харкові? В цирк на воді "WATERLAND"!

  1. На вас чекає унікальне шоу, якого не було в Україні
  2. Ви побачите неймовірні трюки з використанням сучасних технологій
  3. Подаруєте справжню казку своїй дитині
Попереднє замовлення