Рус Укр Eng
Категории Информация
Информация о карантине в Киеве и Украине
Кассы Харьков
15 января 2020

Спящая красавица

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 300 грн

ХНАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25

О событии

Балет на 2 дії з прологом й апофеозом

Лібрето М. Петіпа таІ. Всеволожського за казками Ш. Пьерро.

Хореографія М. Петіпа

«Спляча красуня»- балет композитора Петра Чайковського та хореографа Маріуса Петіпа за мотивами однойменної казки Шарля Перро. Це видатне явище в історії світової хореографії», «енциклопедія класичного танцю», навіть завжди критичний до себе композитор писав, що цей балет — «чи не накраще з усіх моїх творінь».

…Король і Королева святкують народження довгоочікуваної дочки Аврори. Щасливі батьки запросили багато гостей, але забули про злу фею Карабос, яка, аби помститися, зробила страшне пророцтво: коли Аврорі виповниться шістнадцять, вона поранить палець веретеном і загине. На щастя, добрій феї Бузку вдається змінити жахливий прокляття, й тепер від уколу принцеса не помре, а тільки засне. Натомість розбудити її зможе лише поцілунок істинного кохання…

П. Чайковський перетворив дитячу казку на справжню поему про боротьбу добра й зла, але, у той же час, його музика сповнена світлом, лірикою, святковістю. Для М. Петіпа ж «Спляча красуня» стала казковим дійством, що дозволило продемонструвати все багатство та різноманітність танцювальних форм, розгорнути барвисту панораму картин і образів, що вражають уяву.

Тривалість: 2 год. 40хв.

Предварительный заказ