Рус Укр Eng
Категории Информация
ТКЦ
Всего представлений 3
И только смерть разлучит нас
21 сентября, 19:00
"И только смерть разлучит нас" в Харькове!
20 апреля 2021 в ТКЦ состоится спектакль "И...
260-450 грн
Купить билет
Счастье любит тишину
09 декабря, 19:00
Головна Подія сезону!!!Театральна майстерня-студія Максима Голоскова представляє виставу...
180-450 грн
Купить билет
Спектакль-мюзикл «Снежная королева. Сила гарячого серца»
12 декабря
В рамках гастрольного тура Вена, Берлин, Гамбург, Ганновер, Бремен, Дюссельдорф,...
120-320 грн
Купить билет
Про центр

«ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР»  (далі – Центр) - спеціалізований заклад культури, створений рішенням Харківської обласної ради 05 березня 2013 року №660-VI з метою розвитку театральної та музичної культури Харківської області, збереження та належного використання її культурного надбання.

Театрально-концертний центр є місцем, де кожен має доступ до культурних цінностей: театральних вистав, фольклорних фестивалів, конкурсів, оглядів та інших заходів мистецького характеру. Ми втілюємо їх власними силами та за участі запрошених виконавців і колективів.

Організація театрально-концертної діяльності та надання методичних рекомендацій є першочерговим завданням, задля вирішення якого Центр співпрацює з суб’єктами культурної діяльності незалежно від їхнього відомчого підпорядкування чи форми власності.

Ми прагнемо розвитку видовищних видів мистецтва задля формування та задоволення культурних потреб харків’ян і гостей міста.

Популяризація кращих зразків класичної та сучасної музики, творів образотворчого мистецтва, кінофільмів, відеофільмів; підготовка театральних постановок, театрально-концертних програм; збереження народних традицій і звичаїв, забезпечення розвитку творчого потенціалу та культурного простору області; участь у розширенні культурних зв’язків із зарубіжними країнами; підвищення культурної обізнаності мешканців міста та області – такими є наші пріоритети.

Задля забезпечення доступності мистецтва громаді, ми сприяємо активізації діяльності місцевих осередків національних творчих спілок України та громадських організацій, реалізуємо творчі проекти спільно із обласними закладами культури та мистецтв Харківської області.

Ми щиро сподіваємося, що наша діяльність є корисною для процесу прискорення інтеграції України у світовий культурний простір та сприяє формуванню позитивного іміджу держави у світі.

Контакты

м.Харків, вул. Сумська 25, ТКЦ.

Контактні телефони - 700-03-06, 700-03-11

Електронна адреса – OOMTKC@I.UA

Сайт - http://tkc.kh.ua/

ТКЦ: расписание и события в Харькове

Предварительный заказ