Рус Укр Eng
Категории Информация
09 декабря 2021

Счастье любит тишину

Цена: 180-450 грн

ТКЦ
г. Харьков, Сумская, 25
Купить билет
180-450 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Счастье любит тишину"

09 дек., четверг

О событии

Головна Подія сезону!!!

Театральна майстерня-студія Максима Голоскова представляє виставу Дмитра Жданова

Коли я помру, Поховайте мене разом з моїми друзями. Навіщо?

Не було ще такої ями, з якої ми б не вибралися.

Автор п’єси.

За яких умов вечір, який проводять друзі, приятелі, товариші в загальній компанії на честь дня народження одного з… перестане бути млосним? Варіантів може бути багато, але головні герої скандальної комедії «ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ» вибирають самий незвичайний. Кожен з нас має три життя: публічну, особисту і ту, що прихована від усіх. Це дуже смішна історія саме про тих, які дивляться на життя абсолютно по-різному і незрозуміло, що їх може зв’язувати.

З роками вони розходяться в смаках і все частіше дратують один одного. Кожному належить вирішити, що важливіше — близька ЛЮДИНА або власне ЕГО. Вистава про дружбу, любов, довіру, взаємність…і про те, як це все не зруйнувати. У дружбі треба вчитися бути людиною. І хоча ніхто не застрахований від помилок, головне — вміти їх помічати в собі. Це більше ніж просто комедія. Це комедія зі змістом!

У виставі беруть участі Актори театру і кіно: Дмитро ЖДАНОВ, Максим ГОЛОСКОВ, Світлана Гуріна. Тетяна ВОЛКОВА, Олександр ХОМИЧ, Рита яшанова, Тетяна щаслива. Віталій Кислиця, Міла ЮРІЙОВИЧ, Надія БАЛАЦКО…

Предварительный заказ